Aktualności27.04.2021
Debata: Wyzwania Transformacji Energetycznej w Polsce

Jako przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. Suwerenności Energetycznej, wziąłem w miniony czwartek udział w debacie organizowanej przez Koło Naukowe Wyzwań Zielonego Ładu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Debata była punktem centralnym konferencji „Tydzień o klimacie”. Dyskusję na temat wyzwań Transformacji Energetycznej w Polsce poprowadził profesor Sławomir Śmiech, a udział w niej wziął również poseł Koalicji Obywatelskiej – Aleksander Miszalski.
TAGI:


.jpg?alt=media&token=9d8ceec2-f641-4f21-ae82-c0d331f020d2)


