Aktualności25.02.2020
Repolonizacja opolskiej wagonówki – miejsca pracy na Opolszczyźnie uratowane!


Opolska “Wagonówka”
Wspieram inwestycję PKP Intercity Remtrak w Opolu, która ma na celu repolonizację i odbudowanie opolskiej “wagonówki”, czyli nowoczesnego zakładu naprawy taboru szynowego. Planowane są kolejne zatrudnienia, w tym docelowo 400 miejsc pracy w opolskiej “Wagonówce”. Jestem za repolonizacją ważnych dla gospodarki przedsiębiorstw!


.jpg?alt=media&token=9d8ceec2-f641-4f21-ae82-c0d331f020d2)


