Aktualności09.12.2022
Konferencja pt. “Rozwiązania zmniejszające zapotrzebowanie na energię w samorządach gminnych” w Białymstoku

Wiceminister Janusz Kowalski razem z wicemarszałkiem Sebastianem Łukaszewiczem uczestniczyli w konferencji pt. „Rozwiązania zmniejszające zapotrzebowanie na energię w samorządach gminnych” na Politechnice Białostockiej.




W trakcie spotkania zostały omówione tematy związane z finansowaniem rozwiązań wspierających efektywność energetyczna, spółdzielczością energetyczna. Ponadto wiceminister Janusz Kowalski zabrał głos w sesji dotyczącej spółdzielczości energetycznej i klastrów energii w jednostkach samorządu terytorialnego.


.jpg?alt=media&token=9d8ceec2-f641-4f21-ae82-c0d331f020d2)


