aktualnosciAktualnościlubelskie21.06.2026
Lubelski Turniej Drwali w gminie Aleksandrów

21 czerwca 2026 roku Poseł Janusz Kowalski uczestniczył w 4. Lubelskim Turnieju Drwali, który odbył się w gminie Aleksandrów w powiecie biłgorajskim.
![]() | ![]() |
|---|---|
Podczas wydarzenia poseł spotkał się z mieszkańcami oraz rozmawiał o najważniejszych sprawach dotyczących regionu. W wydarzeniu uczestniczył również wójt gminy Aleksandrów Andrzej Borowiec 4.Lubelski Turniej Drwali był okazją nie tylko do sportowej rywalizacji i prezentacji umiejętności uczestników, ale także do integracji lokalnej społeczności.



.jpg?alt=media&token=9d8ceec2-f641-4f21-ae82-c0d331f020d2)



