Aktualności30.09.2020
Spotkanie Zespołu ds. Zwiększenia Efektywności Rad Nadzorczych oraz Zespołu Prawa Koncernowego w Ministerstwie Aktywów Państwowych
W Ministerstwie Aktywów Państwowych odbyło się spotkanie w ramach Zespołu ds. Zwiększenia Efektywności Rad Nadzorczych oraz Zespołu Prawa Koncernowego, działających w ramach Komisji ds. Reformy Nadzoru Właścicielskiego. Podczas spotkania omówiono uwagi do projektu reformy Kodeksu spółek handlowych, zgłoszone podczas zakończonych konsultacji publicznych.




.jpg?alt=media&token=9d8ceec2-f641-4f21-ae82-c0d331f020d2)


