
Zgłaszający: Janusz Kowalski
Adresat: prezes Rady Ministrów
Data wpływu: 07-07-2022
Zwracam się z wnioskiem o udzielenie odpowiedzi na następujące pytania:
1. Czy rząd Rzeczypospolitej Polskiej posiada wyliczenia związane z kosztami przepływów kołowych ze strony Niemiec? Jeżeli tak – jakie są to koszty dla polskiej strony w rozliczeniu rocznym?
2. Czy rząd Republiki Federalnej Niemiec (lub jakikolwiek inny podmiot) dokonuje opłat na rzecz polskiego podmiotu w związku z tymi przepływami? Jeżeli tak – jaka jest wysokość rocznych opłat dla polskiej strony?